У фільтрах автомобільних кондиціонерів, так само як і в побутових кліматичних системах, створюються ідеальні умови для розмноження бактерій, цвілі і грибків. Вологе тепле середовище-ідеальний інкубатор для вирощування патогенної мікрофлори, в тому числі – небезпечної легіонели, зараження якої в 20% випадків призводить до летального результату. Про це не варто забувати і відноситься до цього потурання, адже на кону – власне здоров'я.

Як визначити небезпечний Кондиціонер чи ні? Досить просто, потрібно звернути увагу на наступні деталі:

😏 при включенні кондиціонера в салоні автомобіля з'являється стійкий неприємний запах. "Підвальний амбре" - яскравий показник того, що в фільтрі накопичилося багато пилу і небезпечних мікроорганізмів.

😏 під час роботи охолоджуючої системи чутні стукіт і тріск-це свідчить про несправність, якою цілком може бути забруднення фільтра

😏 підвищення вологості в салоні: якщо з повітроводів кондиціонера капає вода, це говорить про те, що забилися труби, резервуар кондиціонера переповнений і в ньому розмножуються мікроби, цвіль, грибки.

Уникнути цього допоможе систематична гігієна фільтра. Фахівці рекомендують мити фільтри не рідше, ніж раз на місяць, а в міжсезоння, перед початком активної експлуатації обов'язково використовувати спеціальні засоби для антибактеріальної обробки.

Наприклад, - Organics air filter.

Спрей з пробіотиками-ідеальний засіб для захисту від розмноження бактерій, цвілі і грибків у фільтрах кондиціонерів. Пробіотики-корисні мікроорганізми, які створюють середовище не сприятливе для розмноження і життєдіяльності патогенних «родичів», та до того ж працюють протягом тривалого часу. Використовувати його складе особливих труднощів: збовтати пляшечку і нанести за допомогою спрею на очищений фільтр. Ось і все! Подбайте про власне здоров'я, адже це так просто!