Крем з SPF - незамінний літній помічник і соратник в боротьбі з негативним впливом ультрафіолетових променів. Однак, креми в складі яких є SPF, мають деяку специфіку у використанні. Розберемося?

Щільність текстури крему-санскріна дуже часто приносить дискомфорт. Залежить це від того, який саме фільтр доданий до складу: хімічний або фізичний.

  • Хімічні в натуральній косметиці використовуються рідше, оскільки до багатьох з них є питання, що стосуються безпеки для навколишнього середовища і алергенності.
  • Фізичні зустрічаються частіше, проте у них є свій мінус: щільність, яка виразно виражається білястістю при нанесенні. І, якщо для тіла, цей нюанс частіше можна пробачити, то для особи навряд чи: щільна бліда маска на обличчі - це не зовсім приємний бонус в літню спеку.

Як же обрати оптимальний варіант?

Читати склад. Якщо в ньому значиться нативний лігнін, - це відмінний варіант. Лігнін - компонент рослинного походження (витягується з рослинної деревини), володіє унікальною властивістю: дозволяє на 40% зменшити вміст УФ фільтра, при збереженні захисних властивостей. Це в значній мірі полегшує текстуру крему і позбавляє його від білястості. До того ж лігнін сприяє збереженню вологи в епідермісі, що, звичайно ж, дуже важливо в період висушує літа.

Захисні креми, в складах яких є лігнін, акваксил, пантенол, бета-глюкан в комбінації з рослинними інгредієнтами, можуть використовуватися як єдиний денний, оскільки, як правило, повністю забезпечують необхідний ступінь гідрації.

Наносити літній сонцезахисний крем необхідно на очищену, зволожену тоніком шкіру за 30 хв до виходу на сонце. Санскріни, особливо натуральні, мають низьку Водостійкість. Їх необхідно заново наносити після водних процедур і кожні 2 години перебування на активному сонці.

Дотримуючись цих нехитрих правил вибору і використання сонцезахисних кремів, ви відстрочите фотостаріння і поява пігментних плям на довгі роки. Не нехтуйте. І пам'ятайте: натуральна косметика любить системність: тільки регулярність і послідовність дасть бажаний ефект.