" У Нью-Йорку я дізналася, що немає кращого дезодоранту ніж успіх" - Елізабет Тейлор.
"У двадцять першому столітті ми дізналися: немає кращого дезодоранту, ніж той, який не містить алюмінію» - світова спільнота лікарів, що вивчає доброякісні утворення і рак грудей у жінок.
Які різнобічні висловлювання про один і той же предмет гігієни. І які точні, чи не так?

А ви готові щодня ризикувати власним здоров'ям заради набуття впевненості в собі?
Підступне питання, оскільки цілком очевидно, що робити цього не варто 😊 при такій-то кількості безпечних альтернатив 😊 

✅ дезодоранти на алюмокалієвих галунах. Алюмокалієві галуни – природний мінерал, який не блокує потовиділення, але стримує розмноження бактерій – причини неприємного запаху. Найчастіше в складі цих дезодорантів також будуть ефірні масла і антибактеріальні рослинні відвари (екстракти), що підсилюють дію галунів.

✅ магнієві дезодоранти - також не закупорює пори. Солі магнію - некомфортне середовище для життєдіяльності бактерій, що спричиняють запах поту. Не блокують піт, усувають запах на 6 - 12 годин.

✅ дезодоранти з пробіотиками. Пробіотики-корисні бактерії, що поглинають патогенну мікрофлору: ті самі бактерії, що дають запах поту.

✅ тверді (кремові) дезодоранти з рослинними восками і рослинними екстрактами. Пом'якшують шкіру, мають антибактеріальну дію. Ідеальний дезодорант для вагітних і годуючих матусь, оскільки нешкідливі і для мами, і для малюка. Абсолютно безпечні, проте є нюанс – потрібен час на те, щоб вони вбралися, інакше - можуть залишати сліди на темному одязі.


Натуральні дезодоранти всіх видів можна купити в ЕКОТі: є спреї, тверді, кулькові і кремові. На будь-який смак. Із задоволенням допоможемо вам підібрати😊