Що таке SPF?
SPF. Ця абревіатура щільно закріпилася на упаковках кремів, якими рясніють полки косметичних магазинів. Всі знають, що крем з SPF-це добре, а ось чи дійсно це добре мало хто вникає. Давайте розберемося.
SPF (Sun protective factor) - це фактор захисту шкіри від несприятливого впливу сонячних променів. Креми з SPF дозволяють шкірі довше залишатися молодою і здоровою, оскільки оберігають її від сонячних опіків, втрати вологи і пружності, фотостаріння, утворення пігментних плям.

Існують різні ступені SPF захисту: по суті, чим більше цифра, тим сильніше захист.
Вибирати ступінь захисту необхідно виходячи зі свого способу життя і типу шкіри. Міським мешканкам, чиє щоденне перебування на сонці обмежується ранковими і вечірніми походами на і з роботи, SPF 10-15 більш ніж достатньо. Якщо ж ви любите пляжитися без обмежень, - тоді, звичайно, тільки SPF 35 – 50 і капелюх не забудьте 😊 Ну, і чим світліше шкіра, тим вище фактор SPF-це очевидно. Сонце белоснежкам зовсім не друг-воно моментально спалює ніжні шкірні покриви, викликаючи почервоніння, лущення і больові реакції.

Про це мало хто говорить, проте 😊 є у санскрінів і свої мінуси. Фільтри, які захищають нашу шкіру в складі сонцезахисного крему, бувають 2 типів: хімічні та фізичні. Хімічні-можуть викликати алергічні реакції. Фізичні більш "гуманні", однак і тут не все так просто: вони, навіть у складі кремів, відчутно лягають на шкіру щільним білястим шаром, блокують шкірне дихання. А тому вибирати крем потрібно дуже ретельно, виходячи з власних потреб: не варто брати великий фактор «про запас», в разі відсутності його реальної необхідності.
При цьому, варто пам'ятати, що захист, яку надає крем, не вічна: наносити крем заново доведеться кожні 2 години перебування на відкритому сонці, а також після контакту шкіри з водою.